Valūta:
Latvian  Russian  English  Deutsch 

BIROJU, OFISA, VIRTUVES, BĀRA, BĒRNU, ĀDAS, AUDUMA KRĒSLU, MĒBEĻU VEIKALS -  Bruņinieku 98, Rīga. 
 

Mūsu adrese un rekvizīti:
SIA Latpos

Faktiskā adrese: Bruņinieku iela 98-2, Rīga, LV-1009
Juridiskā adrese: Daugavpils iela 49-108, Rīga, LV-1003
PVN Reģ.Nr.LV40003640443 A/S "Swedbank",
konts Nr.LV79HABA0551005081007, kods: HABALV22
Tālr./fakss: 67205028, mob. tālr. 29104805
e-mail: latpos@latpos.lv www.latpos.lv

www.e-preces.lv

www.e-kresli.lv

www.chairs.lv

www.kresls.lv

 Ja Jums ir kādi jautājumi, nepieciešama papildus palīdzība, zvaniet mums t./f.:67205028, m. 29104805 vai rakstiet latpos@latpos.lv vai sazinies ar mums ar Skype! Mūsu nosaukums Skype tīklā ir Latpos. Sūtiet sms uz tālr. 29104805 LMT. Ar prieku palīdzēsim!  Ofisa darba laiks: 10.00 līdz 18.00 darba dienās, no 10.00 līdz 12.00 sestdienās. Iespējamas atlaides precēm un pakalpojumiem.

SERVISA CENTRS

 
Pakalpojumi:

Krēslu remonts

Krēslu remonts, biroja krēslu no ādas un auduma remonts (amortizatoru, krustkāju, roku balstu, riteņu utt. maiņa), porolona un auduma pārvilkšana, krēsla detaļu remonts, izgatavošana uz pasūtījumu.

Datoru tehniskā palīdzība

Datoru tehniskā palīdzība / remonts, Konsultācijas/piedāvājuma sagatavošana - bezmaksas, apkalpošana/profilakse/modernizācija /ātruma palielināšana/instalācija/programmu uzstādīšana/ vīrusu ārstēšana/datora salikšana, Datora/datora stacijas noma, Apmācība datora iesācējiem (internets, word, excel, utt.), Tīkla darbi, Datora (tehnikas) profilakse (tīrīšana ar mazg. līdzekļiem un putekļu sūcēju), Papīra un kases lentes piegāde,Web lapas izstrāde un uzturēšana, Kartridžu un tonera kasetes uzpilde, Tirdzniecības aprīkojuma remonts (naudas atvilktnes remonts, Citizen DP 600 drukājoša mehānisma un galvas remonts), Dokumentu/foto skanēšana, ievietošana internetā, meklēšana internetā, reklāma, izdruka, ierakstīšana CD diskā, krievu / latviešu /angļu burtu uzlīmēšana tastatūrām un piezīmju datoram

Liels preču klāsts (datortehnika, sadzīves tehnika, mājas tehnika, kancelejas preces, sporta preces, trenažieri, krēsli, chairs nav ievietots mājas lapā, tāpēc lūdzu jautājiet un mēs sagatavosim aktuālu piedāvājumu atbilstoši tieši Jūsu prasībām ar iespējamām atlaidēm. Ja Jūs vēlaties saņemt preci mūsu birojā, tad preču esamība jāprecizē. Preci var iegadāties: ar pārskaitījumu, skaidrā naudā un izmantojot līzingu.
 

 

 

Transports - 1. trolejbuss - Gala punkts. 22.trolejbuss - pa Avotu ielu, 52.,20.autobuss - pa Valmieras ielu

Vakances 

Vakances В торговую компанию требуется менеджер - продавец. Требования - ответственность, активность, знание латышского и русского языков Обязанности - обслуживание клиентов, учет товара, работа с документами, с сайтом . Ждем Вашего CV, cпасибо. latpos@latpos.lv Предложение о работе. Работа. Работа в Риге. Вакансия. Meklējam Tirdzniecības Pārstāvi, pārdēvēju. Darba pienākumi: Palielināt produkcijas pārdošanas apjomus Nodrošināt sadarbību ar klientiem, uzturēt un attīstīt sadarbību Piedāvājumu izstrāde, web lapas papildināšana ar informāciju Prasības kandidātam: Spēja organizēt un plānot savu darbu Labas komunikācijas spējas, atbildība, mērķtiecība, precizitāte, iniciatīva un pozitīva domāšana Latviešu un krievu valodas zināšanas Piedāvājam: Apmācības Stabilu darbu augošā uzņēmumā Lūgums CV sūtīt uz norādīto e-pastu. latpos@latpos.lv Visas Vakances un Darba Sludinājumi Darba piedāvājumi un vakances Rīgā Jaunākās vakances un darba sludinājumi Vakances Rīgā. Darbs Rīgā.

Katalogs

Blogs / Jaunumi

PārskatsLatvijas Reitingi Visi Internetveikali un cenas Nokia mobilie telefoniNokia mobilie telefoni
eXTReMe Tracker            
www.chairs.lv
           
www.latpos.lv Reals un interneta veikals - Labakas cenas Bruninieku 98, Riga
           
www.e-preces.lv Reals un interneta veikals
           
www.chairs.lv Krēsli, auduma, ādas, apmeklētāju, bāra, virtuves, ofisa, un krēslu remonts / Кресла, стулья, тканевые, кожаные, посетительские, барные, кухонные, офисные, и ремонт кресел